Vyplňování jednotlivých formulářů má své náležitosti. Můžete si vzít k tomu Metodiku a postupně vyplňovat bod po bodu jako u daňového přiznání. Nebo se můžete podívat na náš kurz a nechat se provést spletitostí jednotlivých formulářů. Řekneme Vám, který formulář použít při vyhlášení zakázky, při zveřejnění výsledku nebo při případné opravě. Co jsou povinná pole a na která nezapomenout.


Osnova výuky


  Věstník veřejných zakázek: Vyplňování formulářů - podlimitní zakázky.
K dispozici dny
dny Poté, co se zaregistrujete

Mgr. Kateřina Koláčková


Je ředitelkou společnosti OTIDEA avz s.r.o. Aktivně se podílí na administraci veřejných zakázek a poradenství již od roku 2004. Mezi její specializace patří zakázky financované z Evropských fondů. Aktivně se podílí na přednáškové činnosti, kdy proškolila přes 1000 zadavatelů v České republice. Zaměřuje se rovněž na problematiku elektronizace v oblasti veřejných zakázek.

Cena Kurzu


1 290 Kč

1.290,- Kč bez DPH

Kurz je zpřístupněn na 30 dní od uhrazení platby.

Ing. Zdeněk Šuhaj

Armádní servisní, příspěvková organizace

Naprostá spokojenost, jen tak dál. Velké díky za odpovědi na veškeré mé dotazy. Těším se na další milé setkání.


Marie Soukupová

Obchodní akademie České Budějovice

Velmi mile mě ořekvapil on-line kurz, ani jsem od něj tolik neočekávala. Bylo to moc fajn a nezabralo to tolik času jako někam dojíždět.


Oldřich Dryšl

Statutární město Brno

Jsem rád za možnost on-line školení z důvodu, že nám zaměstnavatel neumožňuje školení v Praze a tím nelze navštěvovat mnohdy lepší školitele.