Všichni to znáte – zakázka, kde budete jasné křoví. Zadavatel má vše ušité pro jednoho dodavatele. Diskriminační podmínky, neférové lhůty, smlouva, ze které máte noční můry. Zadavatelé vás šikanují a drtí. Nedejte se zadarmo a bojujte! Webinář vás provede možnostmi obrany proti chybujícím zadavatelům. Po jeho absolvování budete vědět, jak využít zákon o zadávání veřejných zakázek pro váš prospěch a jak po sobě nenechat šlapat. Budete vědět, jak fungují námitky, jak funguje Úřad pro ochranu hospodářské soutěže a jak všechny postupy využít ve svůj prospěch.

Průvodci vám budou


Mgr. Miroslav Knob v současné pracuje na pozici právníka a poradce v oblasti veřejných zakázek. V oblasti veřejných zakázek se specializuje na veřejné zakázky se zahraničními dodavateli, nákupy vědeckých přístrojů a speciálních zařízení v oblasti vědy a výzkumu. Specializuje na námitky a přezkumy u ÚOHS pro dodavatelskou sféru.

Lektor v kurzech čerpá ze své bohaté praxe bývalého vedoucího oddělení zabývajícího se kontrolou veřejných zakázek na ÚOHS v Brně.  


Mgr. Ivana Nová pracuje jako právník a poradce v oblasti veřejných zakázek. Má bohatou praxi v ústředních orgánech státní správy . V současné době se specializuje na administraci veřejných zakázek malého rozsahu, stavební projekty a zakázky na služby zejména v oblasti úklidu a bezpečnosti. 

Je členkou rozkladové komise ministra vnitra a věnuje se právní problematice evropských dotací a správnímu řízení na Státní zemědělském intervenčním fondu.

Tento kurz není otevřen pro zápis.