Tento webinář vám poskytne ucelený přehled a praktické dovednosti pro efektivní práci s novým systémem eForms, což vám umožní snadno se přizpůsobit změnám a zefektivnit svou práci s veřejnými zakázkami.

  1. Představení eForms: Úvod do nového systému veřejných zakázek.
  2. Praktický přehled Formulářů: Prohlídka a vysvětlení různých typů formulářů dostupných v systému eForms.
  3. Vyplňování formulářů pro zahájení Zakázek: Návod k vyplnění a odeslání formulářů potřebných pro zahájení nových veřejných zakázek.
  4. Formuláře pro ukončení zakázky: Jak správně vyplnit a odeslat formuláře pro ukončení zakázek.
  5. Oprava zveřejněných Informací: Postup pro opravu již zveřejněných informací pomocí eForms, aby vše odpovídalo aktuálnímu stavu.
  6. Změna Závazků: Jak používat eForms pro zaznamenání a oznámení změn v závazcích souvisejících s veřejnými zakázkami.Lektor kurzu

Mgr. Kateřina Koláčková

Vstup do světa veřejných zakázek s Kateřinou Koláčkovou znamená dobrodružství a cestu za znalostmi, které dokážou v praxi skutečně fungovat. Má dlouholetou zkušenost s realizací veřejných zakázek, administruje zakázky nejen z dotačních zdrojů, ale také z jiných financovaných zdrojů, díky čemuž má pestré zkušenosti a ucelený pohled na oblast veřejných zakázek.

 V jejím portfoliu figuruje nemocnice, léčebné ústavy a města, jejichž projekty dosáhly stovek miliard korun. Kateřina je nejen vyhledávanou lektorkou na odborných konferencích a seminářích, ale také zároveň školitelkou v OTIDEA, kde má příležitost podělit se o své bohaté zkušenosti s vámi, našimi cennými klienty. Těšte se na školení s Kateřinou Koláčkovou a vstupte do světa veřejných zakázek s nadšením, které vás bude provázet na celé vaší profesní cestě!

Osnova výuky

  Formuláře ve Věstníku - kolonka za kolonkou
K dispozici dny
dny Poté, co se zaregistrujete

Cena kurzu

Podmínky

Kurz je zpřístupněn na 30 dní od uhrazení platby.

Ohlasy od našich zákazníků

Ing. Zdeněk Šuhaj

Armádní servisní, příspěvková organizace

Naprostá spokojenost, jen tak dál. Velké díky za odpovědi na veškeré mé dotazy. Těším se na další milé setkání.


Marie Soukupová

Obchodní akademie České Budějovice

Velmi mile mě ořekvapil on-line kurz, ani jsem od něj tolik neočekávala. Bylo to moc fajn a nezabralo to tolik času jako někam dojíždět.


Oldřich Dryšl

Statutární město Brno

Jsem rád za možnost on-line školení z důvodu, že nám zaměstnavatel neumožňuje školení v Praze a tím nelze navštěvovat mnohdy lepší školitele.