Abychom mohli pracovat v oblasti veřejných zakázek a mít znalosti, je potřeba začít od samého základu. Předmětem této části je vysvětlení základních pojmů jako definování veřejné zakázky, druhu řízení, základních zásad. Kromě těchto pojmů si řekneme i bližší informace k tzv. principu těžiště, který najdete definován v zákoně, ale musíte jej znát. Nečteme vám zákon, ale říkáme praxi.


Osnova výuky


Mgr. Kateřina Koláčková


Je ředitelkou společnosti OTIDEA avz s.r.o. Aktivně se podílí na administraci veřejných zakázek a poradenství již od roku 2004. Mezi její specializace patří zakázky financované z Evropských fondů. Aktivně se podílí na přednáškové činnosti, kdy proškolila přes 1000 zadavatelů v České republice. Zaměřuje se rovněž na problematiku elektronizace v oblasti veřejných zakázek.

Cena Kurzu


900 Kč

900,00 bez DPH

Kurz je zpřístupněn na 30 dní od uhrazení platby.

Ing. Zdeněk Šuhaj

Armádní servisní, příspěvková organizace

Naprostá spokojenost, jen tak dál. Velké díky za odpovědi na veškeré mé dotazy. Těším se na další milé setkání.


Marie Soukupová

Obchodní akademie České Budějovice

Velmi mile mě ořekvapil on-line kurz, ani jsem od něj tolik neočekávala. Bylo to moc fajn a nezabralo to tolik času jako někam dojíždět.


Oldřich Dryšl

Statutární město Brno

Jsem rád za možnost on-line školení z důvodu, že nám zaměstnavatel neumožňuje školení v Praze a tím nelze navštěvovat mnohdy lepší školitele.