Začínáte s oblastí veřejných zakázek a přijdou Vám pojmy v této oblasti trochu jako tajný kód? Nevadí, my víme co znamenají a hlavně co znamenají pro vás. Takže se pojďme podívat podrobně na pojmy jako je dodavatel, účastník, zadávací řízení apod. Po shlédnutí kurzu Vám pojmy nepřijdou zvláštní a už vůbec ne cizí. Věříme, že díky kurzu si najdete vztah k zakázkách a základních pojmů se bát nemusíte. Víme, co dokáže udělat námitka, která se odvolává na netransparentnost zadávacího řízení, ale co vlastně znamená transparentní zadávací řízení? Řekněme vám to a k tomu přidáme i informaci o skryté diskriminaci a zásadě přiměřenosti.Osnova výuky


Mgr. Kateřina Koláčková


Je ředitelkou společnosti OTIDEA avz s.r.o. Aktivně se podílí na administraci veřejných zakázek a poradenství již od roku 2004. Mezi její specializace patří zakázky financované z Evropských fondů. Aktivně se podílí na přednáškové činnosti, kdy proškolila přes 1000 zadavatelů v České republice. Zaměřuje se rovněž na problematiku elektronizace v oblasti veřejných zakázek.

Cena Kurzu


Pro platbu na fakturu vyplňte prosím následující údaje a zašlete na e-mail
[email protected]
 (všechny údaje jsou povinné):

KONTAKTNÍ ÚDAJE:

Název kurzu / cena za kurz:
Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefonní číslo:

FAKTURAČNÍ ÚDAJE:

Název společnosti:
IČO:

Poznámka (není povinné):

Kurz je zpřístupněn na 30 dní od uhrazení platby.

Ing. Zdeněk Šuhaj

Armádní servisní, příspěvková organizace

Naprostá spokojenost, jen tak dál. Velké díky za odpovědi na veškeré mé dotazy. Těším se na další milé setkání.


Marie Soukupová

Obchodní akademie České Budějovice

Velmi mile mě ořekvapil on-line kurz, ani jsem od něj tolik neočekávala. Bylo to moc fajn a nezabralo to tolik času jako někam dojíždět.


Oldřich Dryšl

Statutární město Brno

Jsem rád za možnost on-line školení z důvodu, že nám zaměstnavatel neumožňuje školení v Praze a tím nelze navštěvovat mnohdy lepší školitele.