Začínáte s oblastí veřejných zakázek a přijdou Vám pojmy v této oblasti trochu jako tajný kód? Nevadí, my víme co znamenají a hlavně co znamenají pro vás. Takže se pojďme podívat podrobně na pojmy jako je dodavatel, účastník, zadávací řízení apod. Po shlédnutí kurzu Vám pojmy nepřijdou zvláštní a už vůbec ne cizí. Věříme, že díky kurzu si najdete vztah k zakázkách a základních pojmů se bát nemusíte. Víme, co dokáže udělat námitka, která se odvolává na netransparentnost zadávacího řízení, ale co vlastně znamená transparentní zadávací řízení? Řekněme vám to a k tomu přidáme i informaci o skryté diskriminaci a zásadě přiměřenosti.

Lektor kurzu

Mgr. Kateřina Koláčková

Vstup do světa veřejných zakázek s Kateřinou Koláčkovou znamená dobrodružství a cestu za znalostmi, které dokážou v praxi skutečně fungovat. Má dlouholetou zkušenost s realizací veřejných zakázek, administruje zakázky nejen z dotačních zdrojů, ale také z jiných financovaných zdrojů, díky čemuž má pestré zkušenosti a ucelený pohled na oblast veřejných zakázek.

 V jejím portfoliu figuruje nemocnice, léčebné ústavy a města, jejichž projekty dosáhly stovek miliard korun. Kateřina je nejen vyhledávanou lektorkou na odborných konferencích a seminářích, ale také zároveň školitelkou v OTIDEA, kde má příležitost podělit se o své bohaté zkušenosti s vámi, našimi cennými klienty. Těšte se na školení s Kateřinou Koláčkovou a vstupte do světa veřejných zakázek s nadšením, které vás bude provázet na celé vaší profesní cestě!

Osnova výuky

Cena kurzu

Podmínky

Kurz je zpřístupněn na 30 dní od uhrazení platby.

Ohlasy od našich zákazníků

Ing. Zdeněk Šuhaj

Armádní servisní, příspěvková organizace

Naprostá spokojenost, jen tak dál. Velké díky za odpovědi na veškeré mé dotazy. Těším se na další milé setkání.


Marie Soukupová

Obchodní akademie České Budějovice

Velmi mile mě ořekvapil on-line kurz, ani jsem od něj tolik neočekávala. Bylo to moc fajn a nezabralo to tolik času jako někam dojíždět.


Oldřich Dryšl

Statutární město Brno

Jsem rád za možnost on-line školení z důvodu, že nám zaměstnavatel neumožňuje školení v Praze a tím nelze navštěvovat mnohdy lepší školitele.