Nabídku máte úspěšně podanou. Co se se ale bude dít dále? Jak probíhá zadávací řízení po podání nabídky se dozvíte v následujícím semináři.  

Tento seminář se zaměří na průběh zadávacího řízení po podání nabídky. Dozvíte se, co se s vaší nabídkou následně děje, jakým způsobem se zadavatelem komunikovat a jak reagovat na možné výzvy a žádosti, která vám od zadavatele mohou přijít.   

Seminář vás provede základními principy a přístupy pro úspěšné dokončení zadávacího řízení po podání nabídky. Dozvíte se především

  • co se s nabídkou po podání děje,
  • co vás může čekat při jejím posouzení a hodnocení,
  • jak reagovat na žádosti o vysvětlení nabídky,
  • jak na závěr zadávacího řízení a podpis smlouvy,


V rámci semináře bude věnována pozornost především zákonu o zadávání veřejných zakázek z pohledu dodavatele.


Cíl semináře:

Seminář nabídne účastníkům komplexní přehled o průběhu zadávacího řízení po podání nabídek do okamžiku podpisu smlouvy. 

Cílová skupina:

Seminář je vhodný pro všechny dodavatele, kteří mají zájem o účast v zadávacích řízení k zadání veřejné zakázky. Především pak pro nákupčí, pracovníky zodpovědné za přípravu nabídky a komunikaci se zadavatelem, stejně tak pro vedoucí pracovníky, manažery a pro OSVČ. Seminář je vhodný i pro osoby bez právnického vzdělání.

Lektor kurzu

Mgr. Miroslav Knob

Během studia na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně sbíral Mirek zkušenosti mj. na Ústavním soudu či v Kanceláři veřejného ochránce práv, po ukončení studia pracoval jako vedoucí oddělení na Sekci veřejných zakázek ÚOHS. Po nástupu do OTIDEA se nejprve věnoval administraci veřejných zakázek a v současné době je právníkem v OTIDEA LEGAL. 

Mirek se zaměřuje na právo veřejných zakázek, přezkum námitek a řízení před ÚOHS, v rámci činnosti advokátní kanceláře se nicméně věnuje všem oborům práva. 

Účastníci školení na Mirkovi nejvíce oceňují jeho skvělé vyjadřovací schopnosti a lidský přístup. Díky svým zkušenostem ze státní správy dokáže nahlížet na problém z obou stran barikády a kromě záživného výkladu tak zodpoví i všechny všetečné dotazy z publika. 

 

Cena kurzu

Podmínky

Kurz je zpřístupněn na 30 dní od uhrazení platby.

Ohlasy od našich zákazníků

Jitka Navrátilová


První zkušenost s on-line vzděláváním a musím říci, že velmi zajímavá a přínosná, odpadá nutnost času stráveného na cestě na místo školení. Super.

Ivana Fafláková


Školení se mi líbilo. Je skvělé, že pan magistr pracoval přímo na Úřadu, takže může spoustu věcí vysvětlit z praxe.

Ing. Věra Witkovská


I přes to, že se považuji za technicky méně zdatnou, překvapila mne jednoduchost zapojení se do konference. Zejména chválím přístup Váš i Vašich expertů, kteří živě diskutují a školení se dle mého názoru stává více neformálním.