Dlouho očekávaná NOVELA zákona o veřejných zakázkách je konečně tady! Dodavatelům otevírá dveře k potenciálním novým příležitostem a výhodám! Úpravy, které přináší, představují zásadní inovace v procesu zadávání zakázek. Nový zákon bude jasně definovat pravidla a způsob řízení před Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže. Náš webinář vám pomůže si snadno osvojit tyto nové změny a plně porozumět jejich vlivu na vaši praxi.

Lektor kurzu

Mgr. Miroslav Knob

Po absolvování Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně působil přes pět let na ÚOHS jako vedoucí oddělení na Sekci kontroly veřejných zakázek. V současné chvíli pracuje ve společnosti OTIDEA na pozici právníka a poradce v oblasti veřejných zakázek. Specializuje se na veřejné zakázky se zahraničními dodavateli, nákupy vědeckých přístrojů a speciálních zařízení v product, course, or coaching. You can oblasti vědy a výzkumu. Krom aktivní administrátorské činnosti se specializuje na námitky a přezkumy u ÚOHS pro dodavatelskou sféru.

Osnova výuky

  Novela ZZVZ
K dispozici dny
dny Poté, co se zaregistrujete

Cena kurzu

Podmínky

Kurz je zpřístupněn na 30 dní od uhrazení platby.

Ohlasy od našich zákazníků

Ing. Zdeněk Šuhaj

Armádní servisní, příspěvková organizace

Naprostá spokojenost, jen tak dál. Velké díky za odpovědi na veškeré mé dotazy. Těším se na další milé setkání.

Marie Soukupová

Obchodní akademie České Budějovice

Velmi mile mě překvapil on-line kurz, ani jsem od něj tolik neočekávala. Bylo to moc fajn a nezabralo to tolik času, jako někam dojíždět.

Oldřich Dryšl

Statutární město Brno

Jsem rád za možnost on-line školení z důvodu, že nám zaměstnavatel neumožňuje školení v Praze a tím nelze navštěvovat mnohdy lepší školitele.