Pravděpodobně neexistuje zadavatel, který by jásal při obdržení námitek. Pokud vaše zakázka skončí na ÚOHS, nadšení pravděpodobně také nebudete. Přesto i sebelepší zadání nemůže zabránit dodavatelům, aby zakázku napadali. Kdo je připraven, není překvapen. Jak na námitky a úřad se dozvíte v dalším z našich seminářů.

Společně si projdeme postup, jak vypořádat námitky, kdy je lepší jim vyhovět a na co si dát pozor, když je odmítám. Projdeme si povinnosti zadavatele v případě, že je jeho zakázka napadena před ÚOHS a ukážeme si, jak řízení před úřadem funguje a probíhá v praxi.

Seminář vás provede základními principy a přístupy při obraně dodavatelů proti vašemu postupu v zadávacím řízení. Dozvíte se především

·       co jsou námitky a jak je vypořádat,

·       jak reagovat, pokud je vaše zakázka napadena návrhem před ÚOHS,

·       jak úřad funguje,

·       jak řízení před úřadem probíhá.


V rámci semináře bude věnována pozornost především přezkumné části zákona o zadávání veřejných zakázek z pohledu zadavatele.


Cíl semináře:

Seminář nabídne účastníkům komplexní přehled o instituty námitek a o ÚOHS a řízení před ním. 


Cílová skupina:

Seminář je vhodný pro všechny projektové manažery, administrátory veřejných zakázek a zaměstnance veřejných zadavatelů, pověřených přípravou zadávacích řízení. Seminář je také vhodný pro další profesionály, kteří mají na starost správu veřejných financí a veřejné investiční projekty. Seminář je vhodný i pro osoby bez právnického vzdělání. 


Mgr. Miroslav KnobPo absolvování Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně působil přes pět let na ÚOHS jako vedoucí oddělení na Sekci kontroly veřejných zakázek. V současné chvíli pracuje ve společnosti OTIDEA na pozici právníka a poradce v oblasti veřejných zakázek. V oblasti veřejných zakázek se specializuje na veřejné zakázky se zahraničními dodavateli, nákupy vědeckých přístrojů a speciálních zařízení v oblasti vědy a výzkumu. Krom aktivní administrátorské činnosti se specializuje na námitky a přezkumy u ÚOHS pro dodavatelskou sféru.

Cena kurzu


Pro platbu na fakturu vyplňte prosím následující údaje a zašlete na e-mail
[email protected]
 (všechny údaje jsou povinné):

KONTAKTNÍ ÚDAJE:

Název kurzu / cena za kurz:
Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefonní číslo:

FAKTURAČNÍ ÚDAJE:

Název společnosti:
IČO:

Poznámka (není povinné):

Kurz je zpřístupněn na 30 dní od uhrazení platby.


Jitka Navrátilová


První zkušenost s on-line vzděláváním a musím říci, že velmi zajímavá a přínosná, odpadá nutnost času stráveného na cestě na místo školení. Super.

Ivana Fafláková


Školení se mi líbilo. Je skvělé, že pan magistr pracoval přímo na Úřadu, takže může spoustu věcí vysvětlit z praxe.

Ing. Věra Witkovská


I přes to, že se považuji za technicky méně zdatnou, překvapila mne jednoduchost zapojení se do konference. Zejména chválím přístup Váš i Vašich expertů, kteří živě diskutují a školení se dle mého názoru stává více neformálním.