Pravděpodobně neexistuje zadavatel, který by jásal při obdržení námitek. Nebo když mu zakázka skončí na ÚOHS. Přesto zde tato možnost je. Jak na námitky a úřad se dozvíte v dalším z našich webinářů.

Společně si projdeme postup, jak vypořádat námitky, kdy je lepší jim vyhovět a na co si dát pozor, když je odmítám. Projdeme si povinnosti zadavatele v případě, že je jeho zakázka napadena před ÚOHS a ukážeme si, jak řízení před úřadem funguje a probíhá v praxi. 

Mgr. Miroslav KnobPo absolvování Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně působil přes pět let na ÚOHS jako vedoucí oddělení na Sekci kontroly veřejných zakázek. V současné chvíli pracuje ve společnosti OTIDEA na pozici právníka a poradce v oblasti veřejných zakázek. V oblasti veřejných zakázek se specializuje na veřejné zakázky se zahraničními dodavateli, nákupy vědeckých přístrojů a speciálních zařízení v oblasti vědy a výzkumu. Krom aktivní administrátorské činnosti se specializuje na námitky a přezkumy u ÚOHS pro dodavatelskou sféru.

Cena kurzu


1 290 Kč

1 290.00 Kč bez DPH

Kurz je zpřístupněn na 30 dní od uhrazení platby.


Jitka Navrátilová


První zkušenost s on-line vzděláváním a musím říci, že velmi zajímavá a přínosná, odpadá nutnost času stráveného na cestě na místo školení. Super.

Ivana Fafláková


Školení se mi líbilo. Je skvělé, že pan magistr pracoval přímo na Úřadu, takže může spoustu věcí vysvětlit z praxe.

Ing. Věra Witkovská


I přes to, že se považuji za technicky méně zdatnou, překvapila mne jednoduchost zapojení se do konference. Zejména chválím přístup Váš i Vašich expertů, kteří živě diskutují a školení se dle mého názoru stává více neformálním.