Červenou mikinu sice nemáme,

ale výborného lektora ANO.


Nouzový stav věci zakazuje, ale na druhou stranu umožňuje i rychlé řešení potřebných nákupů. Ve veřejných zakázkách existují výjimky, o kterých Vám náš lektor Mgr. Miroslav Knob řekne více. Možností je několik – nákupy napřímo či jednací řízení bez uveřejnění.

Není důvod se bát, že budete nakupovat v rozporu se zákonem. Vysvětlíme Vám, kdy kterou výjimku použít a jak se ve všech paragrafech vyznat. Také Vám ukážeme, co dělat se zahájenými zakázkami a jak můžete měnit už uzavřené smlouvy.

Snaha rychle nakoupit a vyřešit krizový stav může představovat zvýšené riziko. Ale kdo ví, jak na to, ten se neztratí! Kromě výše uvedeného Vám v následujících sedmi lekcích na příkladech z praxe ukážeme, co všechno musíte znát, aby vaše nákupy proběhly rychle a bez rizika. Řekneme si, co vše můžete měnit ve smlouvách a jak se vyhnout problémům s dělením zakázek.

Seminář vás provede všemi možnostmi nákupů za nouzového stavu. Dozvíte se především

·       jaké výjimky můžete použít,

·       jak se vyhnout nezákonnému dělení zakázek,

·       co dělat se zakázkou vyhlášenou před nouzovým stavem,

·       jaký dopad může mít nouzový stav na realizaci smluv,


V rámci semináře bude věnována pozornost především zákonu o zadávání veřejných zakázek z pohledu zadavatele.


Cíl semináře:

Seminář nabídne účastníkům komplexní přehled o dopadech nouzového stavu na zadávací řízení a smlouvy na veřejné zakázky. 


Cílová skupina:

Seminář je vhodný pro všechny projektové manažery, administrátory veřejných zakázek a zaměstnance veřejných zadavatelů, pověřených přípravou zadávacích řízení. Seminář je také vhodný pro další profesionály, kteří mají na starost správu veřejných financí a veřejné investiční projekty. Seminář je vhodný i pro osoby bez právnického vzdělání. 


 


Mgr. Miroslav KnobPo absolvování Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně působil přes pět let na ÚOHS jako vedoucí oddělení na Sekci kontroly veřejných zakázek. V současné chvíli pracuje ve společnosti OTIDEA na pozici právníka a poradce v oblasti veřejných zakázek. V oblasti veřejných zakázek se specializuje na veřejné zakázky se zahraničními dodavateli, nákupy vědeckých přístrojů a speciálních zařízení v oblasti vědy a výzkumu. Krom aktivní administrátorské činnosti se specializuje na námitky a přezkumy u ÚOHS pro dodavatelskou sféru.

Cena kurzu


Pro platbu na fakturu vyplňte prosím následující údaje a zašlete na e-mail
[email protected]
 (všechny údaje jsou povinné):

KONTAKTNÍ ÚDAJE:

Název kurzu / cena za kurz:
Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefonní číslo:

FAKTURAČNÍ ÚDAJE:

Název společnosti:
IČO:

Poznámka (není povinné):

Kurz je zpřístupněn na 30 dní od uhrazení platby.


Jitka Navrátilová


První zkušenost s on-line vzděláváním a musím říci, že velmi zajímavá a přínosná, odpadá nutnost času stráveného na cestě na místo školení. Super.

Ivana Fafláková


Školení se mi líbilo. Je skvělé, že pan magistr pracoval přímo na Úřadu, takže může spoustu věcí vysvětlit z praxe.

Ing. Věra Witkovská


I přes to, že se považuji za technicky méně zdatnou, překvapila mne jednoduchost zapojení se do konference. Zejména chválím přístup Váš i Vašich expertů, kteří živě diskutují a školení se dle mého názoru stává více neformálním.