Zajímáte se o svět veřejných zakázek a chcete se stát úspěšným dodavatelem? Pak máme pro vás jedinečnou příležitost! Připojte se k našemu webináři a objevte základní principy a strukturu veřejných zakázek.

 

Náš webinář vám odhalí klíčové informace, které potřebujete znát během výběrového řízení. Naučíme vás, jaké jsou vaše povinnosti a jak se vyhnout běžným chybám, které mohou zmařit vaše šance.

 

Nabízíme praktický průvodce, který vás provede celým procesem od přihlášení až po získání zakázky. Nečekejte, ať vám uniknou důležité informace. Získejte konkurenční výhodu a staňte se úspěšným dodavatelem ve světě veřejných zakázek.

Lektor kurzu

Mgr. Kateřina Koláčková


Vstup do světa veřejných zakázek s Kateřinou Koláčkovou znamená dobrodružství a cestu za znalostmi, které dokážou v praxi skutečně fungovat. Má dlouholetou zkušenost s realizací veřejných zakázek, administruje zakázky nejen z dotačních zdrojů, ale také z jiných financovaných zdrojů, díky čemuž má pestré zkušenosti a ucelený pohled na oblast veřejných zakázek.

 V jejím portfoliu figuruje nemocnice, léčebné ústavy a města, jejichž projekty dosáhly stovek miliard korun. Kateřina je nejen vyhledávanou lektorkou na odborných konferencích a seminářích, ale také zároveň školitelkou v OTIDEA, kde má příležitost podělit se o své bohaté zkušenosti s vámi, našimi cennými klienty. Těšte se na školení s Kateřinou Koláčkovou a vstupte do světa veřejných zakázek s nadšením, které vás bude provázet na celé vaší profesní cestě!

Osnova výuky

  Veřejná zakázka - co to je a co mě čeká jako dodavatele
K dispozici dny
dny Poté, co se zaregistrujete

Cena kurzu

Podmínky

Kurz je zpřístupněn na 30 dní od uhrazení platby.

Ohlasy od našich zákazníků

Jitka Navrátilová


První zkušenost s on-line vzděláváním a musím říci, že velmi zajímavá a přínosná, odpadá nutnost času stráveného na cestě na místo školení. Super.

Ivana Fafláková


Školení se mi líbilo. Je skvělé, že pan magistr pracoval přímo na Úřadu, takže může spoustu věcí vysvětlit z praxe.

Ing. Věra Witkovská


I přes to, že se považuji za technicky méně zdatnou, překvapila mne jednoduchost zapojení se do konference. Zejména chválím přístup Váš i Vašich expertů, kteří živě diskutují a školení se dle mého názoru stává více neformálním.