Elektronizace je tu s námi už nějakou dobu. Profily, elektronické nástroje, datové schránky, podpisy a konverze

Jak se v elektronickém zadávání neztratit? To se dozvíte v našem dalším semináři. Představíme si nejpoužívanější elektronické nástroje a vysvětlíme si, jak si z obávané elektronizace udělat výhodného spojence. Podrobně se zaměříme také na elektronickou komunikaci. Vysvětlíme si, jakým způsobem ji využívat nejen v souladu se zákonem, ale tak, aby nám co nejvíce usnadnila a zefektivnila práci.

Seminář vás provede základními principy elektronické komunikace a používání elektronických nástrojů v zadávacích řízeních. Dozvíte se především

  • jaký je rozdíl mezi profilem zadavatele a elektronickým nástrojem,
  • představíme si stručně nejpoužívanější elektronické nástroje,
  • jaká jsou pravidla pro elektronickou komunikaci ve výběrových řízeních,
  • co je elektronický originál a k čemu slouží konverze dokumentů.

V rámci semináře bude věnována pozornost především zákonu o zadávání veřejných zakázek z pohledu zadavatele.


Cíl semináře:

Seminář nabídne účastníkům komplexní přehled o elektronické komunikaci ve veřejných zakázkách. 

Cílová skupina:

Seminář je vhodný pro všechny projektové manažery, administrátory veřejných zakázek a zaměstnance veřejných zadavatelů, pověřených přípravou zadávacích řízení. Seminář je také vhodný pro další profesionály, kteří mají na starost správu veřejných financí a veřejné investiční projekty. Seminář je vhodný i pro osoby bez právnického vzdělání.

Lektor kurzu

Mgr. Miroslav Knob

Po absolvování Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně působil přes pět let na ÚOHS jako vedoucí oddělení na Sekci kontroly veřejných zakázek. V současné chvíli pracuje ve společnosti OTIDEA na pozici právníka a poradce v oblasti veřejných zakázek. V oblasti veřejných zakázek se specializuje na veřejné zakázky se zahraničními dodavateli, nákupy vědeckých přístrojů a speciálních zařízení v oblasti vědy a výzkumu. Krom aktivní administrátorské činnosti se specializuje na námitky a přezkumy u ÚOHS pro do davatelskou sféru.

Cena kurzu

Podmínky

Kurz je zpřístupněn na 30 dní od uhrazení platby.

Ohlasy od našich zákazníků

Jitka Navrátilová


První zkušenost s on-line vzděláváním a musím říci, že velmi zajímavá a přínosná, odpadá nutnost času stráveného na cestě na místo školení. Super.

Ivana Fafláková


Školení se mi líbilo. Je skvělé, že pan magistr pracoval přímo na Úřadu, takže může spoustu věcí vysvětlit z praxe.

Ing. Věra Witkovská


I přes to, že se považuji za technicky méně zdatnou, překvapila mne jednoduchost zapojení se do konference. Zejména chválím přístup Váš i Vašich expertů, kteří živě diskutují a školení se dle mého názoru stává více neformálním.