Dlouho očekávaná NOVELA zákona o veřejných zakázkách je konečně tady! Přináší nám nové změny a úpravy v §19, které se týkají nákupů s proměnlivou cenou, ale také zdokonalení zadávacích lhůt. Přichází s novými požadavky na poskytování protokolu o odšifrování nabídek a radikálními inovacemi v oblasti spolupráce před uzavřením smlouvy. I přes množství těchto změn nemusíte mít obavy, neboť jsme pro vás připravili tento webinář, kde si vše postupně rozebereme.

Lektor kurzu

Mgr. Kateřina Koláčková

Je ředitelkou společnosti OTIDEA avz s.r.o. Aktivně se podílí na administraci veřejných zakázek a poradenství již od roku 2004. Mezi její specializace patří zakázky financované z Evropských fondů. Aktivně se podílí na přednáškové činnosti, kdy proškolila přes 1000 zadavatelů v České republice. Zaměřuje se rovněž na problematiku elektronizace v oblasti veřejných zakázek.

Osnova výuky

  Novela ZZVZ - zadavatelé
K dispozici dny
dny Poté, co se zaregistrujete

Cena kurzu

Podmínky

Kurz je zpřístupněn na 30 dní od uhrazení platby.

Ohlasy od našich zákazníků

Ing. Zdeněk Šuhaj

Armádní servisní, příspěvková organizace

Naprostá spokojenost, jen tak dál. Velké díky za odpovědi na veškeré mé dotazy. Těším se na další milé setkání.Marie Soukupová

Obchodní akademie České Budějovice

Velmi mile mě překvapil on-line kurz, ani jsem od něj tolik neočekávala. Bylo to moc fajn a nezabralo to tolik času, jako někam dojíždět.Oldřich Dryšl

Statutární město Brno

Jsem rád za možnost on-line školení z důvodu, že nám zaměstnavatel neumožňuje školení v Praze a tím nelze navštěvovat mnohdy lepší školitele.