Cílem kurzu je usnadnit dodavatelům největší úskalí veřejných zakázek, kterým je prokazováno kvalifikace. Zadavatelé mnohdy své požadavky nepopíší jasně nebo využívají pouze textace zákona, pro dodavatele je pak těžké pochopit požadavky na něj kladené a především je následně doložit tak aby nedošlo ke zbytečným dotazům ze strany zadavatele nebo dokonce k vyloučení ze zadávacího řízení. Pojďme si společně vysvětlit co který požadavek znamená, co po nás zadavatele mohou požadovat a co už je za hranou zákona.

Lektor kurzu

Mgr. Lucie Moravčíková


Ve společnosti OTIDEA pracuje jako vedoucí právního oddělení a poradce v oblasti veřejných zakázek. V oblasti veřejných zakázek působí od roku 2009, se specializací na právní aspekty zadávacích řízení a veškeré související otázky, včetně realizace koncesních řízení. Specializuje se mimo jiné i na poradenství dodavatelům ve veřejných zakázkách. Aktivně přednáší oblast veřejných zakázek s akcentem na praktické aspekty této problematiky. 

Cena kurzu

Podmínky

Kurz je zpřístupněn na 30 dní od uhrazení platby.

Ohlasy od našich zákazníků

Jitka Navrátilová


První zkušenost s on-line vzděláváním a musím říci, že velmi zajímavá a přínosná, odpadá nutnost času stráveného na cestě na místo školení. Super.

Ivana Fafláková


Školení se mi líbilo. Je skvělé, že pan magistr pracoval přímo na Úřadu, takže může spoustu věcí vysvětlit z praxe.

Ing. Věra Witkovská


I přes to, že se považuji za technicky méně zdatnou, překvapila mne jednoduchost zapojení se do konference. Zejména chválím přístup Váš i Vašich expertů, kteří živě diskutují a školení se dle mého názoru stává více neformálním.