Tzv. zakázkové špeky

Nakupujete se zahraničním dodavatelem? Pak byste měli umět vypsat veřejnou zakázku. Nástrahy a úskalím vás provede právník společnosti OTIDEA.

Tento seminář se zaměří na speciální situace, které Vás mohou v zakázkách potkat. Na co si dát pozor, když očekávám účast zahraničního dodavatele? Jak na nákupy, kde mám omezený okruh dodavatelů a vysokou konkurenci? Jak nakupovat atypické plnění, plnění na míru a podobné speciality? 

Nezoufejte, na vše je odpověď. A zde se ji dozvíte.

Seminář vás provede základními principy a přístupy pro úspěšný nákup od zahraničního dodavatele. Dozvíte se především

  • jaká jsou specifika účasti zahraničních dodavatelů,
  • jak nastavit zadávací podmínky,
  • jak se zahraničním dodavatelem komunikovat,
  • na co si dát pozor a čemu se vyhnout,

V rámci semináře bude věnována pozornost především zákonu o zadávání veřejných zakázek z pohledu zadavatele.


Cíl semináře:

Seminář nabídne účastníkům komplexní přehled o specificích účasti zahraničního dodavatele v zadávacím řízení. 

Cílová skupina:

Seminář je vhodný pro všechny projektové manažery, administrátory veřejných zakázek a zaměstnance veřejných zadavatelů, pověřených přípravou zadávacích řízení. Seminář je také vhodný pro další profesionály, kteří mají na starost správu veřejných financí a veřejné investiční projekty. Seminář je vhodný i pro osoby bez právnického vzdělání.

Lektor kurzu

Mgr. Miroslav Knob


Během studia na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně sbíral Mirek zkušenosti mj. na Ústavním soudu či v Kanceláři veřejného ochránce práv, po ukončení studia pracoval jako vedoucí oddělení na Sekci veřejných zakázek ÚOHS. Po nástupu do OTIDEA se nejprve věnoval administraci veřejných zakázek a v současné době je právníkem v OTIDEA LEGAL. 

Mirek se zaměřuje na právo veřejných zakázek, přezkum námitek a řízení před ÚOHS, v rámci činnosti advokátní kanceláře se nicméně věnuje všem oborům práva. 

Účastníci školení na Mirkovi nejvíce oceňují jeho skvělé vyjadřovací schopnosti a lidský přístup. Díky svým zkušenostem ze státní správy dokáže nahlížet na problém z obou stran barikády a kromě záživného výkladu tak zodpoví i všechny všetečné dotazy z publika. 

 

Cena kurzu

Podmínky

Kurz je zpřístupněn na 30 dní od uhrazení platby.

Ohlasy od našich zákazníků

Jitka Navrátilová


První zkušenost s on-line vzděláváním a musím říci, že velmi zajímavá a přínosná, odpadá nutnost času stráveného na cestě na místo školení. Super.

Ivana Fafláková


Školení se mi líbilo. Je skvělé, že pan magistr pracoval přímo na Úřadu, takže může spoustu věcí vysvětlit z praxe.

Ing. Věra Witkovská


I přes to, že se považuji za technicky méně zdatnou, překvapila mne jednoduchost zapojení se do konference. Zejména chválím přístup Váš i Vašich expertů, kteří živě diskutují a školení se dle mého názoru stává více neformálním.