Tzv. zakázkové špeky

Nakupujete se zahraničním dodavatelem? Pak byste měli umět vypsat veřejnou zakázku. Nástrahy a úskalím vás provede právník společnosti OTIDEA.

Tento seminář se zaměří na speciální situace, které Vás mohou v zakázkách potkat. Na co si dát pozor, když očekávám účast zahraničního dodavatele? Jak na nákupy, kde mám omezený okruh dodavatelů a vysokou konkurenci? Jak nakupovat atypické plnění, plnění na míru a podobné speciality? 

Nezoufejte, na vše je odpověď. A zde se ji dozvíte.

Seminář vás provede základními principy a přístupy pro úspěšný nákup od zahraničního dodavatele. Dozvíte se především

  • jaká jsou specifika účasti zahraničních dodavatelů,
  • jak nastavit zadávací podmínky,
  • jak se zahraničním dodavatelem komunikovat,
  • na co si dát pozor a čemu se vyhnout,

V rámci semináře bude věnována pozornost především zákonu o zadávání veřejných zakázek z pohledu zadavatele.


Cíl semináře:

Seminář nabídne účastníkům komplexní přehled o specificích účasti zahraničního dodavatele v zadávacím řízení. 

Cílová skupina:

Seminář je vhodný pro všechny projektové manažery, administrátory veřejných zakázek a zaměstnance veřejných zadavatelů, pověřených přípravou zadávacích řízení. Seminář je také vhodný pro další profesionály, kteří mají na starost správu veřejných financí a veřejné investiční projekty. Seminář je vhodný i pro osoby bez právnického vzdělání.

Lektor kurzu

Mgr. Miroslav Knob


Po absolvování Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně působil přes pět let na ÚOHS jako vedoucí oddělení na Sekci kontroly veřejných zakázek. V současné chvíli pracuje ve společnosti OTIDEA na pozici právníka a poradce v oblasti veřejných zakázek. V oblasti veřejných zakázek se specializuje na veřejné zakázky se zahraničními dodavateli, nákupy vědeckých přístrojů a speciálních zařízení v oblasti vědy a výzkumu. Krom aktivní administrátorské činnosti se specializuje na námitky a přezkumy u ÚOHS pro dodavatelskou sféru.

Cena kurzu

Podmínky

Kurz je zpřístupněn na 30 dní od uhrazení platby.

Ohlasy od našich zákazníků

Jitka Navrátilová


První zkušenost s on-line vzděláváním a musím říci, že velmi zajímavá a přínosná, odpadá nutnost času stráveného na cestě na místo školení. Super.

Ivana Fafláková


Školení se mi líbilo. Je skvělé, že pan magistr pracoval přímo na Úřadu, takže může spoustu věcí vysvětlit z praxe.

Ing. Věra Witkovská


I přes to, že se považuji za technicky méně zdatnou, překvapila mne jednoduchost zapojení se do konference. Zejména chválím přístup Váš i Vašich expertů, kteří živě diskutují a školení se dle mého názoru stává více neformálním.